Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Увазі першокурсників!
Розподіл студентів за групами (попередній)
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
група : 073-22-1 група : 073-22-2 група : 073-22-3
Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові
1 Ачкасов Владислав Дмитрович 1 Абасов Ельмір Фахрі огли 1 Бебко Дар'я Сергіївна
2 Бойко Ольга Миколаївна 2 Базан Ганна Віталіївна 2 Бокач Єгор Петрович
3 Грибцова Аріна Олександрівна 3 Бондаренко Анна Олександрівна 3 Ваврін Альона Олегівна
4 Д'яченко Валерія Сергіївна 4 Ващенков Антон Андрійович 4 Верезуб Анастасія Павлівна
5 Дмитренко Артур Володимирович 5 Гамасенко Карина Романівна 5 Гаркуша Андрій Іванович
6 Жук Аліна Сергіївна 6 Денисенко Віталій Васильович 6 Дахно Олександра Дмитрівна
7 Захаркевич Єлизавета Сергіївна 7 Дорофєєва Дар'я Іванівна 7 Дудко Валерія Вадимівна
8 Калініченко Максим Юрійович 8 Закревський Владислав Сергійович 8 Кардаш Анна Олександрівна
9 Камінська Анастасія Вячеславівна 9 Кожушко Вікторія Юріївна 9 Колотило Марія Ігорівна
10 Ковтун Яна Юріївна 10 Кондрашов Максим Олександрович 10 Крюченко Анна Вікторівна
11 Колодіна Ольга Олегівна 11 Малієнко Ангєліна Анатоліївна 11 Кулівець Єлизавета Олександрівна
12 Кравцов Денис Олегович 12 Микитенко Вадим Богданович 12 Маркевич Кирило Олександрович
13 Кукулевський Максим Олександрович 13 Невзлін Ярослав Олександрович 13 Михалюк Єлизавета Ігорівна
14 Майданюк Лілія Валентинівна 14 Нечаєва Ганна Сергіївна 14 Міщенко Кирило Сергійович
15 Макаренко Катерина Олегівна 15 Олексюк Дар'я Дмитрівна 15 Орєхова Катерина Романівна
16 Мамедова Лала Анар кизи 16 П'ятниця Ілля Русланович 16 Панченко Надія Русланівна
17 Мельникова Анна Володимирівна 17 Педан Ангеліна Вікторівна 17 Плоха Вероніка Віталіївна
18 Мкртчян Софія Андріївна 18 Ратобильська Каріна Дмитрівна 18 Попов Максим Олексійович
19 Моргун Данил Костянтинович 19 Родюшкін Даніїл Дмитрович 19 Рубанський Тімур Олександрович
20 Петрова Дар'я Олександрівна 20 Самойленко Юлія Ігорівна 20 Рудченко Олександр Віталійович
21 Покумейко Сніжана Русланівна 21 Семенюк Денис Юрійович 21 Рябошапка Яна Олександрівна
22 Сокол Крістіна Русланівна 22 Теличко Злата Сергіївна 22 Смирнова Катерина Максимівна
23 Шабанова Олена Кирилівна 23 Тітаренко Ілля Денисович 23 Степашко Ілля Дмитрович
24 Швець Софія Анатоліївна 24 Чир'єв Кирило Анатолійович 24 Сулименко Максим Євгенович
25 Щербак Євгенія Сергіївна 25 Шадріна Дар'я Олексіївна 25 Швидка Валерія Андріївна

група : 076-22-1 група : 076-22-2 група : 281-22-1 ФМ
Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові
1 Бабчинський Мирослав 1 Безимянний Андрій Сергійович 1 Баньковський Дмитро Олексійович
2 Бідняк Валерія Олексіївна 2 Бібик Олександр Віталійович 2 Брагінець Марія Євгенівна
3 Глухий Нікіта Олегович 3 Бойко Микита Сергійович 3 Дільова Анастасія Євгенівна
4 Головань Павло Сергійович 4 Горяний Всеволод Михайлович 4 Єжевська Вікторія Сергіївна
5 Голубенко Дар'я Іванівна  5 Гротевич Юлія Юріївна 5 Передєла Марина Дмитрівна
6 Городецький Антон Вадимович 6 Губіна Карина Володимирівна 6 Письменна Вікторія Віталіївна
7 Заболотній Микита Андрійович 7 Гудим Софія Вячеславівна 7 Тітова Мирослава Станіславівна
8 Зданович Діана Вікторівна 8 Данилюк Вікторія Романівна 8 Топчий Олександр Олександрович
9 Ільчак Максим Михайлович 9 Іванина Назар Дмитрович 9 Туркевич Марта Юріївна
10 Кичак Марія Василівна 10 Кіріченко Крістіна Євгенівна 10 Шевченко Антон Олександрович
11 Купаєв Назар Сергійович 11 Коржикова Валерія Михайлівна
12 Мамаєва Діана Тахірівна 12 Косяк Юлія Павлівна
13 Молочкова Софія Олексіївна 13 Лісовський Андрій Сергійович
14 Мороз Аліна Михайлівна 14 Лукін Тимофій Олександрович
15 Мудрий Артем Павлович 15 Мороховець Вікторія Юріївна
16 Негода Денис Олександрович 16 Мостовий Давид Самірович
17 Півовар Евеліна Сергіївна 17 Наконечна Софія Дмитрівна
18 Полуектов Іван Олександрович 18 Новак Наталія Віталіївна
19 Сазонов Владислав Ігорович 19 Орлов Герман Артемович
20 Сесь Мілан Ігорович 20 Панченко Микита Анатолійович
21 Соломашко Нікіта Євгенійович 21 Пархоменко Дмитро Сергійович
22 Федоров Владислав Олегович 22 Рубан Денис Геннадійович
23 Чередниченко Микола Анатолійович 23 Середа Артем Віталійович
24 Шило Валерія Андріївна 24 Стахняк Олег Володимирович
25 Шилова Катерина Олегівна 25 Суременко Степан Володимирович
26 Яковищенко Віктор Леонідович 26 Чорний Іван Сергійович
27 Шевченко Максим Костянтинович

група : 292-22-1
Прізвище, ім'я, по батькові
1 Ахмедов Самір Закарійя огли
2 Балицький Олег Олександрович
3 Білоножка Євгеній Анатолійович
4 Грисенко Анна Владиславівна
5 Демян Анастасія Данилівна
6 Дикун Денис Дмитрович
7 Ємельяненко Аліна Сергіївна
8 Зяблицька Ангеліна Олександрівна
9 Івлєв Микита Олександрович
10 Керлан Аліса Станіславівна
11 Климентьєв Максим Костянтинович
12 Коваль Роман Юрійович
13 Козіячук Клим Павлович
14 Кравинський Артур Дмитрович
15 Крижановська Софія Ярославівна
16 Кукута Марія Олександрівна
17 Мельник Вероніка Павлівна
18 Небрат Світлана Олександрівна
19 Нікулін Кирило Володимирович
20 Пікуль Олексій Сергійович
21 Роговський Дмитро Олексійович
22 Стороженко Поліна Вадимівна
23 Сушко Тарас Євгенійович
24 Чубукова Ксенія Сергіївна
25 Шевченко Поліна Олегівна
26 Шкуренко Ілля Дмитрович

УВАГА!!! Заняття у студентів 1-го курсу денної форми навчання спеціальностей 073 "Менеджмент", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", 281 "Публічне управління та адміністрування", 292 "Міжнародні економічні відносини" розпочнуться з 12 вересня 2022 року у дистанційному форматі. З розкладом занять можна ознайомитися за посиланням https://www.nmu.org.ua/ua/content/student_life/students/schedule/ (факультет менеджменту).

Організаційні збори відбудуться  12 вересня 2022 року офлайн (в університеті) та онлайн (для тих, хто через особитсті обставини не може бути присутнім):

Спеціальність

Зустріч

073 "Менеджмент"

Офлайн та онлайн: корпус 1, кімната 3 та Zoom - 10.00

076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Офлайн: корпус 1, кімната 102 та Zoom - 11.00

281 "Публічне управління та адміністрування"

292 "Міжнародні економічні відносини"

Офлайн та онлайн: корпус 1, кімната 114 та Zoom - 10.00


Розподіл студентів за групами (попередній)
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
073-22з-1 076-22з-1 281-22з-1
Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові Прізвище, ім'я, по батькові
1 Алхімова Катерина Сергіївна 1 Байдашний Сергій Станіславович 1 Васейко Анастасія Сергіївна
2 Беляєва Катерина Сергіївна 2 Бублікова Дар'я Сергіївна 2 Воробйова Анастасія Миколаївна
3 Білоус Артем Дмитрович 3 Галділін Олександр Олександрович 3 Добриднєва Марія Володимирівна
4 Борисюк Анастасія Сергіївна 4 Зінченко Софія Ігорівна 4 Корнілова Анастасія Олександрівна
5 Буйленко Юлія Євгенівна  5 Іваниця Анастасія Володимирівна 5 Мукомел Олександра Михайлівна
6 Волошин Богдан Миколайович 6 Парнета Руслан Іванович 6 Сінькевич Марія Василівна
7 Галушко Яна 7 Сидоренко Софія Євгенівна
8 Заблуда Мирослава Романівна 8 Сонник Сергій Русланович 292-22з-1
9 Збарах Валентина Георгіївна 9 Чуприна Дар'я Євгеніївна
10 Кравцова Діана Володимирівна 10 Шевніна Єлизавета Дмитрівна Прізвище, ім'я, по батькові
11 Кримова Анна Сергіївна 1 Абакумова Яна Олексіївна
12 Леонова Владислава Ігорівна 2 Краслянська Анастасія Сергіївна
13 Митько Олександра Ігорівна 3 Тонконога Ксенія Денисівна
14 Палій Карина Олександрівна
15 Синьогіна Анастасія Віталіївна
16 Станкєєва Рада Сергіївна
17 Стафєєв Юрій Андрійович
18 Терханова Єлизавета Олександрівна
19 Тимошенко Дар'я Костянтинівна
20 Ушпик Евеліна Романівна
21 Фурманов Дмитро Євгенович
22 Харьківська Катерина Сергіївна
23 Чепінська Анастасія Олександрівна
24 Чумак Анастасія Олексіївна
25 Ямщикова Вікторія Володимирівна

УВАГА!!! Заняття у студентів 1-го курсу заочної форми навчання спеціальностей 073 "Менеджмент", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", 281 "Публічне управління та адміністрування", 292 "Міжнародні економічні відносини" розпочнуться з 20 вересня 2022 року у дистанційному форматі.
З розкладом занять можна буде ознайомитися за посиланням https://www.nmu.org.ua/ua/content/student_life/students/ (Розклад занять та іспитів для студентів заочної форми навчання).

Організаційні збори відбудуться     вересня 2022 року онлайн (дистанційно):

Спеціальність

Час та група в Тімз

073 "Менеджмент"


076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"


281 "Публічне управління та адміністрування"

292 "Міжнародні економічні відносини"








Перелік вибіркових навчальних дисциплін за першим (бакалаврським) рівнем на 2022/2023 навчальний рік (2021 рік вступу )

Фахові навчальні дисципліни


Перелік вибіркових навчальних дисциплін за першим (бакалаврським) рівнем на 2022/2023 навчальний рік (2020 рік вступу за нормативним терміном навчання )

Навчальні дисципліни, спрямовані на розвиток Soft Skills

Бізнес у соціальних мережах

Психологія бізнесу

Управління стартап-проєктами

Управління діловими конфліктами

Основи лідерства

Діловий та світський етикет

Креативне управління

Керівництво та влада

Презентація інформаційно-аналітичних даних для економістів та менеджерів

Англійська мова для медіаграмотності

Професійно-орієнтована іноземна мова

Ділова іноземна мова

Креативна економіка

Особисте страхування

Маркетинг туристичних послуг

Міжнародні гранти та академічна мобільність


Фахові навчальні дисципліни

Функціональна логістика

Мотиваційний менеджмент та економіка праці

Мотиваційний менеджмент в зовнішньоекономічній діяльності

Управління сталістю в ланцюгах створення вартості

Управління сталим розвитком

Конфліктологія

Управління перевезеннями

Управління комерційною діяльністю

Екаунтинг

Інтернет-бізнес

Венчурний бізнес

Технічне регулювання бізнесу

Внутрішній економічний механізм

Управління бізнес-процесами в логістиці

Стратегічні партнерства в бізнесі

Національні бізнес-культури

Управління змінами

Економіка зеленого бізнесу

Оцінка ризиків програм в публічній сфері

Економіка суспільного сектору

Персональний брендинг та управління діловим іміджом

Міжнародне ціноутворення

Тіньова економіка

Інституціональна економіка

Міжнародна економіка

Глобальні виклики сталого розвитку


Перелік вибіркових навчальних дисциплін за першим (бакалаврським) рівнем на 2022/2023 навчальний рік (2020 рік прийому за скороченим терміном навчання)

Навчальні дисципліни, спрямовані на розвиток Soft Skills

Фахові навчальні дисципліни

Управління нематеріальними активами бізнесу

Експертна оцінка предметів антикваріату та колекціонування

Економічна безпека

Трансфер технологій

Аналіз та реінжиніринг бізнес-процесів об’єктів управління

Особистий та професійний розвиток в бізнесі

Бізнес-моделювання

Бізнес-коучинг

Ведення бізнесу в умовах сталого розвитку

Управління потенціалом та розвитком підприємства

Бізнес-планування

Регулювання зовнішньоекономічної діяльності

Міжнародний бізнес

Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності

Управління ризиками та обґрунтування рішень в логістиці

Економіка логістики

Трансфер інновацій у логістичних системах

Основи корпоративного управління

Інструменти фінансового аналізу в управлінні

Управління витратами



Перелік вибіркових навчальних дисциплін за другим (магістерським) рівнем на 2021/2022 навчальний рік (2021 рік вступу)
Навчальні дисципліни, спрямовані на розвиток Soft Skills
Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами
Етика публічної діяльності
Публічне управління соціальною та гуманітарною сферою
Публічна політика та врядування
Професійні та особисті компетентності менеджера
Економічна психологія
Психологія продажів на високотехнологічному ринку
Фахові навчальні дисципліни
Стратегія і тактика ділових переговорів
Методи оптимізації бізнесу
Міжнародний бізнес
Управління іміджом підприємства
Економічна безпека підприємництва
Економічне забезпечення управлінської діяльності
Формування проєктної команди
Управління змістом робіт
Економічне обґрунтування інноваційних рішень
Управління трудовими ресурсами
Керівник адміністративної служби
Теорія організації
Організація діяльності державного службовця
Публічна служба
Муніципальне самоврядування
Управління ІТ проєктами
Управління місцевим економічним розвитком
Антикризове управління зовнішньоекономічною діяльністю
Менеджмент міжнародної маркетингової діяльності
Логістичнийй контролінг у зовнішньо економічній діяльності
Міжнародний логістичний менеджмент
Інформаційні системи підтримки зовнішньоекономічної діяльності
Антикризовий менеджмент
Вимірювання та управління стійкістю
Контролінг процесів виробничої та логістичної діяльності
Інформаційні системи підтримки діяльності організацій


Перелік вибіркових навчальних дисциплін за першим (бакалаврським) рівнем на 2021/2022 навчальний рік (2020 рік вступу за нормативним терміном навчання)

Фахові навчальні дисципліни
Формування команди бізнес-проєкту
Ведення ділових переговорів
Екологічна економіка
Економічна оцінка земельних ресурсів та ринок землі
Екологічне підприємництво
Рекрутинг
Управління проектами
Методи прийняття управлінських рішень
Організація праці підприємця
Основи бізнесу та ліцензування
Презентація інформаційно-аналітичних даних для економістів та менеджерів
Міжнародна економіка
Самоменеджмент
Формування ефективної команди

Перелік вибіркових навчальних дисциплін за першим (бакалаврським) рівнем на 2021/2022 навчальний рік (2020 рік прийому за скороченим терміном навчання)

Навчальні дисципліни, спрямовані на розвиток Soft Skills
Управління конфліктами в публічному адмініструванні
Етика публічної діяльності
Персональний брендинг та управління діловим іміджом
Стратегічні партнерства в бізнесі
Діловий та світський етикет
Лідерство і управління
Креативне управління
Особисте страхування
Англійська мова для медіаграмотності
Професійно-орієнтована іноземна мова
Ділова іноземна мова
Фахові навчальні дисципліни
Екаунтинг
Логістика
Інтернет-бізнес
Венчурний бізнес
Економіка  природокористування
Національні бізнес-культури
Регіональна економіка
Внутрішній економічний механізм підприємства
Економіка підприємства на ринку послуг
Кадрове забезпечення підприємницької діяльності
Управління змінами
Управління соціальною та екологічною безпекою
Інфраструктура підприємницької діяльності
Соціально-економічний розвиток громад
Конфліктологія
Управління перевезеннями
Функціональна логістика
Менеджмент трудових процесів
Управління сталим розвитком
Мотиваційний менеджмент та економіка праці
Управління ланцюгами створення цінностей




© 2006-2022 Інформація про сайт