Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ

Факультет менеджменту створено у 2002 році, як результат реорганізації економічного факультету, що існував з 1993 року. Факультет менеджменту є структурною частиною Навчально-наукового інституту економіки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Історія факультету нерозривно пов’язана з управлінням комерційними підприємствами та підготовкою фахівців для потреб бізнесу і промисловості. Серед наших випускників – керівник міжнародної консалтингової фірми «Roland Berger Strategy Consultants», головний екологічний аудитор німецької корпорації «Heidelberg Cement», керівник регіонального відділу продажів української корпорації «Interpipe», представники казначейств та спеціалісти з корпоративних фінансів «Приватбанку», «Украгазбанку» та інших фінансових установ, менеджери проектів вітчизняних та закордонних ІТ-компаній, успішні власники бізнесу.

Пропоновані нашим студентам освітні програми підготовки ґрунтуються на фундаментальній управлінській та загальноекономічній освіті, застосовують комплексний підхід до адміністрування підприємницької діяльності малих та середніх підприємств шляхом теоретичного навчання та практичної підготовки, орієнтовані на використання сучасних інформаційних технологій. Бакалаврські та магістерські освітні програми містять набір професійно-орієнтованих дисциплін з управління матеріальними, фінансовими, людськими ресурсами підприємств, маркетинговою діяльністю, економіко-математичного моделювання, базової практичної та поглибленої мовної підготовки. В межах програм передбачений також вільний вибір дисциплін як фахового спрямування, так і орієнтованих на розвиток Soft Skills.

На факультеті менеджменту діють дві найстаріші економічні кафедри нашого закладу вищої освіти – кафедра менеджменту  (заснована у 1931 році як кафедра економіки, організації і планування гірничої промисловості) та кафедра економічної теорії та міжнародних економічних відносин (заснована у 1952 році як кафедра політичної економії).

Науково-педагогічними співробітниками кафедр факультету успішно вирішуються наукові завдання управління стійким функціонуванням підприємств та оптимізації використання їхнього ресурсного потенціалу, управління ланцюгами поставок та зовнішньоекономічними операціями, підвищення ефективності підприємницької діяльності та розвитку міжнародних економічни відносин.


13.jpg12.jpg

Маємо привід пишатися!

За результатами рейтингу «100 кращих факультетів», який вперше був складений «Forbes Україна» та визначив по 10 кращих факультетів у 10 найбільш популярних напрямках освіти факультет менеджменту НТУ «ДП» посів 5 місце у категорії Топ факультетів управління


Випускниця НТУ «Дніпровська політехніка» Марина  Богуславська розповіла, як досягти мети